Dziś jest piątek, 14.05.2021, imieniny Bonifacego, Macieja
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie "Nadzieja" » Daj nadzieję Kamili Sobczak

Daj nadzieję Kamili Sobczak

kamila

„Nawet w najciemniejszym momencie istnieje nadzieja na światło…”

Nazywam się Kamila Sobczak, mam 30 lat. Mam męża i dwójkę dzieci w wieku 7 lat i 1,5 roku. Przez całe życie towarzyszyła mi wyżej przytoczona myśl.
Jednakże w 2013 roku wspomniane światło nagle przygasło, dowiedziałam się, że jestem chora na raka. Diagnoza brzmiała- Chłoniak Hodgkina (ziarnica złośliwa).

Teraz poszukuję ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu, którzy zechcieliby mi pomóc. Walka z chorobą nowotworową wymaga zaangażowania wielu sił i nakładów finansowych. Terapia onkologiczna, pomimo finansowania przez NFZ wymaga dodatkowych środków pieniężnych na leczenie wspomagające, dojazdy do Centrum Onkologii w Warszawie i inne wydatki związane z chorobą. Sami nie jesteśmy w stanie pokryć tych wszystkich kosztów leczenia, dlatego proszę pomoc . Dziękuje za każdy dar.

Możesz pomóc:
przekazując darowiznę na konto Stowarzyszenia „Nadzieja” w Malanowie nr konta 34 8557 0009 01008502 2001 0006 – z dopiskiem „dla Kamili Sobczak”
lub
przekazując 1% podatku dochodowego na Stowarzyszenie „ Nadzieja” w Malanowie nr KRS: 0000257764 – z dopiskiem „dla Kamili Sobczak”


Pliki do pobrania