Dziś jest piątek, 14.05.2021, imieniny Bonifacego, Macieja
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie "Nadzieja" » Aktualności » W Malanowie powstanie nowa siłownia zewnętrza i plac zabaw

W Malanowie powstanie nowa siłownia zewnętrza i plac zabaw

201906061226_0001

Na budowę nowego placu zabaw dzieci z Gminnego Przedszkola czekały od dawna. Jak informowaliśmy wcześniej Stowarzyszenie Nadzieja otrzymało dofinansowanie na realizacje projektu pn. „Siłownia zewnętrzna i plac zabaw miejscem integracji mieszkańców”. Projekt ma na celu zwiększenie integracji międzypokoleniowej i organizację przedsięwzięć sprzyjających integracji społeczeństwa na obszarze działania LGD T.U.R.

Wcześniejsza próba wyłonienia wykonawcy nie pozwoliła na wyłonienie wykonawcy, gdyż wszystkie składane oferty przekraczały zaplanowany na ten cel budżet. Wykonawców udało się wyłonić dopiero w drugim zapytaniu.

W ramach realizacji tego projektu powstanie miejsce zabaw dla dzieci z bezpieczną żwirową nawierzchnią, na której zamontowane zostaną cztery nowe urządzenia. Będzie to wieża ze zjeżdżalnią, huśtawki: wahadłową i wagową oraz bujak. Obok powstanie siłownia zewnętrzna, na której zostaną zamontowane też cztery nowe urządzenia. Na miejscu znajdą się również ławki, regulaminy i kosz na śmieci. Plac zabaw i siłownia zostaną ogrodzone.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem nowy plac zabaw i siłownia zewnętrzna powinny być gotowe do końca maja br.

Pierwsze prace przy budowie obiektu rozpoczną się niebawem, dlatego teren budowy zostanie przekazany Wykonawcy i nie będzie można z niego korzystać do czasu zakończenia prac i oddania obiektu. Za utrudnienia przepraszamy.

                                                                      SN


Pozostałe aktualności