Dziś jest poniedziałek, 25.03.2019, imieniny Marioli, Dyzmy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Stowarzyszenie "Nadzieja" » Aktualności » Jesień z Nadzieją jest pogodna i wesoła.

Jesień z Nadzieją jest pogodna i wesoła.

Jesień z Nadzieją jest pogodna i wesoła.

Jak każdego roku członkowie Stowarzyszenia Nadzieja licznie zebrali się w Restauracji Hacjenda w Malanowie, by wspólnie świętować Dzień seniora. Doroczne spotkanie członków nie przypadkowo nazwane „Jesień z Nadzieją” odbyło się 12 listopada 2015r.
W uroczystości oprócz członków stowarzyszenia, zaproszonych gości pojawiły się dzieci z Gminnego Przedszkola w Malanowie ze swoimi rodzicami oraz młodzi artyści z gimnazjum. Po oficjalnym powitaniu wszystkich zgromadzonych przez panią prezes Krystynę Sobczak głos zabrała pani Marzanna Szczap skarbnik Gminy Malanów. Pani skarbnik w imieniu wójta oraz własnym życzyła, by radość, szczęście i nadzieja towarzyszyły seniorom zawsze, a jesień była czasem dostatku i spełnienia. Zdrowia i „większych emerytur” życzyła wszystkim seniorom Prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Malanowie pani Zofia Szczepaniak.
W części artystycznej wspaniały program zaprezentowały przedszkolaki przygotowane przez panią Alicję Dembińską. Fantastyczne piosenki i brawurowe tańce wprowadziły zebranych w biesiadny nastrój. Swój kunszt wokalny zaprezentowali także gimnazjaliści: Jakub Białas, Weronika Mielcarek i Kinga Augustyniak - przygotowani przez panią Katarzynę Tomczyk. Po występach artystycznych przyszedł czas na toast i życzenia stu lat.
A później była już tylko biesiada i wesoła zabawa, którą prowadził niezastąpiony DJ Adrian. W trakcie biesiady serwowano przysmaki z Restauracji Hacjenda. Uczestnicy zgodnie stwierdzili, że organizatorzy zadbali o wszystko, co potrzebne jest dla dobrej zabawy i integracji: dobre towarzystwo, świetna muzyka i coś dla ciała, więc już teraz zapisują się na spotkanie za rok.

Spotkanie jest jednym z zadań projektu pt.: „Ze sztuką przez pokolenia” dofinansowanego ze środków finansowych Gminy Malanów, jako zadanie w dziedzinie kultury.


                                         SN


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności